SmodCMS

Dobre serce

KRS  0000017256

https://fanimani.pl/zbieramy/fundacja-pomocy-samotnym-matkom/

Robisz zakupy w internecie? Wejdź na https://fanimani.pl/fundacja-pomocy-samotnym-matkom/, kliknij w przycisk “Wspieram” i wybierz sklep. Ty robisz zakupy, a sklep przekazuje nam część ich wartości. To naprawdę proste!

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Pomocy Samotnym Matkom i jej podopiecznych składam serdeczne podziękowanie za udzieloną nam pomoc. Dzięki takim jak Państwo, życzliwym ludziom możemy pomóc naszym podopiecznym dzieciom uczęszczającym do naszej placówki opiekuńczo-wychowawczej "Dzieciom Starówki".
Dzisiaj, w czasach tak wielkiego egoizmu trudno jest o ludzi o dobrym sercu. Prowadząc działalność charytatywną doświadczamy wiele goryczy, ale doświadczamy i wiele dobra - uśmiech dzieci. Zawdzięczamy je ludziom chcących dzielić się z tymi, którym los nie szczędzi smutku, zwłaszcza małym dzieciom.
Nasza powinnością jest pośpieszyć im z pomocą. Możemy to czynić tylko poprzez dobrych ludzi, dla których radością jest darowanie, wierząc głęboko, że nadzieja świata budowana jest na dobru czynionym innym.
Jeszcze raz dziękujemy za okazaną nam życzliwość i zrozumienie dla naszej działalności.

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu
Janusz Strześniewski**********************************

UWAGA:
Fundacja Pomocy Samotnym Matkom z dniem 30 kwietnia 2004 roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego o numerze KRS: 0000017256. Umożliwia to między innymi darczyńcom - osobom fizycznym - wspomaganie nas do wysokości 1% należnego podatku

**********************************