Aktualności

Dziekujemy Carrefur Polska Sp.zo. o w za przekazywanie zabawek,środków czystości dla podopiecznych Fundacji

KRS  0000017256

Chcesz wesprzeć  naszaą organizację robiąc zakupy on-line? Sprawdź jak działa FaniMani.pl. Obejrzyj naszą animację i dowiedz się więcej o FaniMani.pl

robiąc zakupy on-line możesz nam pomóc. Sprawdź jak działa FaniMani.pl. Obejrzyj naszą animację i dowiedz się więcej o FaniMani.pl

fanimani.pl/zbieramy/fundacja-pomocy-samotnym-matkom/

Od Państwa pomocy  zależy wyżywienie dzieci , różnorodność zajęć w świetlicy a w okresie wakacji wypoczynek dzieci.

KAŻDY może pomagać!
OSOBY PRYWATNE:
poprzez bezpośrednie wsparcie finansowe tj.:
• wpłaty na konto Fundacji;Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Numer rachunku 66203000451110000003037830

poprzez rzeczowe i produktowe wsparcie:
• na rzecz Fundacji;
• przekazywanie informacji o Fundacji i prowadzonych przez nią działaniach swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom…
• organizowanie zbiórek pieniężnych lub rzeczowych (zabawki, przybory szkolne, materiały papiernicze itp.) na rzecz Fundacji i jej podopiecznych – szczególnie prosimy o korzystanie z tej możliwości podczas ślubów, urodzin, imienin i innych ważnych uroczystości rodzinnych i firmowych.
 FIRMY, PRZEDSIĘBIORSTWA:
poprzez bezpośrednie wsparcie finansowe tj.:
• wpłaty na konto Fundacji;
• różnego rodzaju sponsoring;
• wsparcie organizacyjne i medialne;
• wsparcie rzeczowe i produktowe na rzecz Fundacji.

Poszukujemy wolontariuszy  do pracy z dziećmi w świetlicy "Dzieciom Starrówki" przy ul. Jęczmiennej 10. Świetlica czynna jest w godz.12.00-17.00. Dzieci otrzymują 2 posiłki, pomoc w nauce.

Mile widziani studenci pedagogiki. U nas można odbyć praktyki studenckie.

KONTO BANKOWE  do wpłat 1%

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A         66 2030 0045 1110 0000 0303 7830

Dziękujemy wszystkim za przekazanie 1% za 2016r i wsparcie prowadzonej przez Fundację działalności opiekuńczo-wychowawczej w prowadzonej świetlicy "Dzieciom Starówki"

Prosimy o pomoc w postacji 1% za rok 2016 oraz darowizn rzeczowych i finansowych.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

zmiana siedziby Fundacji

10.01.2013

Od 1 stycznia 2013r Fundacja Pomocy Samotnym Matkom znajduje się w Toruniu, przy ul. Jęczmiennej 10.

26.09.2014r o godz 16.00 dbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci uczęszczających do świetlicy "Dzieciom Starówki" .